Der trænes fra april til oktober efter flg. plan:
- Tirsdag kl.18 (faste kaptajner, se kalender nedenfor)
- Torsdag kl.18 (mixhold og kvindehold med kaptajn)
- Lørdag kl. 13 eller efter aftale
- Søndag kl. 10 (hele året, men bemærk at der om sommeren er en del lange ture som måske starter tidligere).
Tirsdagstræning efterår 2017
Dato | Hold 1 | Hold 2 | Hold 3 | Kvinder 1 | Kvinder 2 |
Tirsdag 27/6 | Per M. | Erling Dissing | Anni | Dorthe | |
Tirsdag 4/7 | Mikael Aakmann | Torben Helleg. | Torben Høstrup | Anni | Dorthe |
Tirsdag 11/7 | Peter U. | Tommy | Preben Sønderg. | Anni | Dorthe |
Tirsdag 18/7 | Per | Mads Holmg. | Martin Larsen | Anni | Dorthe |
Tirsdag 25/7 | Torben H. | Per | Erling | Anni | Dorthe |
Tirsdag 1/8 | Stefan Øst | Martin Larsen | Torben Høstrup | Anni | Dorthe |
Tirsdag 8/8 | Per Mikkelsen | Torben Helleg. | Gunnar | Anni | Dorthe |
Tirsdag 15/8 | Peter U. | Mads Holmg. | Preben Sønderg. | Anni | Dorthe |
Tirsdag 22/8 | Mikael | Tommy | Erling | Anni | Dorthe |
Tirsdag 29/8 | Per | Martin Larsen | Gunnar | Anni | Dorthe |
Tirsdag 5/9 | Torben H. | Per | Erling | Anni | Dorthe |
Tirsdag 12/9 | Stefan Øst | Martin Larsen | Torben Høstrup | Anni | Dorthe |
Tirsdag 19/9 | Per Mikkelsen | Torben Helleg. | Gunnar | Anni | Dorthe |
Tirsdag 26/9 | Peter U. | Mads Holmg. | Preben Sønderg. | Anni | Dorthe |
SLUT for 2017 |
Torsdagstræning efterår 2017
Dato | Mixhold | Kvinder |
Torsdag 29/6 | Anni/Dorthe | |
Torsdag 6/7 | Per Mikkelsen | Anni/Dorthe |
Torsdag 13/7 | Peter U. | Anni/Dorthe |
Torsdag 20/7 | Tommy | Anni/Dorthe |
Torsdag 27/7 | Erling Dissing | Anni/Dorthe |
Torsdag 3/8 | Peter U. | Anni/Dorthe |
Torsdag 10/8 | Per Mikkelsen | Anni/Dorthe |
Torsdag 17/8 | Tommy | Anni/Dorthe |
Torsdag 24/8 | Erling Dissing | Anni/Dorthe |
Torsdag 31/8 | Peter U. | Anni/Dorthe |
Torsdag 7/9 | Per Mikkelsen | Anni/Dorthe |
Torsdag 14/9 | Tommy | Anni/Dorthe |
Torsdag 21/9 | Erling Dissing | Anni/Dorthe |
Sæsonen slutter tirsdag 26/9 | ||
Kaptajner hold 1: Per, Torben, Mikael, Peter U., Stefan Ø., Kim,
Kaptajner hold 2: Gunnar, Mads H., Erling, Tommy, Kim, Martin L., Per, Torben,
Kaptajner hold 3: Torben Høstrup, Preben Søndergaard, Erling, Gunnar, Martin Larsen
Kaptajner kvindehold: Anni, Dorthe
Torsdag: 1 kvindehold og mixhold (hold 3 tempo).
Kaptajner torsdag: Tommy, Peter, Erling og Per.