Medlemmer

Er din adressen, mail, mobil nr. oplyst på siden forkert eller andet så kontakt Torben Hellegaard pr. mail: toto@youseepost.dk eller ring/sms 40451326  for at blive registreret.

Medlemmer pr. 23/07-2017:

Per Mikkelsen I. C. Hindingsvej, 7 7900 23614981 23614981 pm@morsoe-gym.dk
Torben Hellegaard Jens Juhls Kaj 18 7900 97725361 40451326 toto@youseepost.dk
 Poul H. Østergaard Granskovvej 11 7900 24472829 poulgran@hotmail.com
Anders Bødker Olesen Faaruplund 34 7900 22988013 22988013 a.boedker.olesen@gmail.com
Anders F. Cremer Krogshaven3 7960 23961232 anders_cremer@hotmail.dk
Anders Høgedal Kortsen Aagade 7 1tv 7900 61438561 anders.kortsen@gmail.com
Anders Sørensen Dalgas Have 74, 4 th 2000 22875462 asinvest@mail.dk
Anette H. Odgaard Faarupparken 79 7900 28439644 parken79@gmail.com
Anette Sørensen Søndervej 8 7950 29881625 anettesorensen69@gmail.com
Anja Bæk Ranunkelvej 4 7900 25393010 Anja-hansen@mail.dk
Ann-Mari Nørgaard Søndenom 12 7990 51370377 ann-mari@.dk
Anna Søndergård Holm Øksendal 8 7900 25333400 lholm1979@gmail.com
Annemarie Dal Overgaard Vårvej 5 7900 40338716 adal@mail.dk
Anni O. Kristensen Fælleden 10 7950 26166329 anniogjesper@gmail.com
Arne Munk Elsøvej 126 7900 51180525 armu@agro-nord.dk
Astrid Mette Overgaard Kallestrup Skovkrogen 18 7980 23216629 astridkallestrup@privat.dk
Benny Børstning Hjordsvej 16 7900 20118034 bennyborsting@hotmail.com
Bent Hyldig Poppelvænget 11 7950 20155072 bnh@mail-online.dk
Bente Kibsgaard Bjørndrupvej 10 7900 41455741 qludy@hotmail.dk
Bente Trans Skovkrogen 4 7980 51551119 bt@dfi-geisler.com
Betina Hansen Elsøvej 124 7900 26810496 beh@bronnum.dk
Birgit Bruslund Nielsen Redstedvej 30 7970 51522625 51522625 Jensenbirgit@hotmail.com
Birgitte Svenningsen Øksendal 10 7900 40647476 svenningsen.birgitte@gmail.com
Bjarke Thoning Pedersen Magnolievej 17 7900 21461887 pedersen@hotmail.com
Bjarne Smedegaard Klosterbugten 11 7900 21296439 bsm@lovbjerg.dk
Bo Andersen Fåruplund 34 7900 28920731 andersen.bo@live.dk
Brian Hedegaard Præstegårdsvænget 3 7900 22793627 rejsepost@hotmail.com
Brian Larsen Soelbergvej 9 7900 40219009 larsen@cobb-grill.dk
Brian Nielsen Doktorvej 6 7980 29762522 bni@skov.dk
Carina 787 Østergade 13 c 7900 30614320 jamopro@hotmail.com
Carsten Pedersen Primulavej 9 7900 28938520 carstenpedersen1986@hotmail.com
Casper Larsen Klintevej 8 7900 28195534 casper_larsen87@hotmail.com
Casper Østergaard Valmuevej 13 7900 23103125 valmuevej013@gmail.com
Christian Lauridsen Doktorvej 11 7980 20407182 lauridsenfoto@gmail.com
Christian Nielsen Tingvej 16 7900 27505818 nielsen3003@gmail.com
Christian Poul Poulsen Bjørndrupvej 11 7900 poulpoulsen38@gmail.com
Christian Thøgersen Karetmagervej 56 7900 31467002 chr_t1@hotmail.com
Claus Sejer Moseby Pedersen Klintevej 2 7900 23477024 claus-sejer@mail.tele.dk
Dan Vester Boll Smedebjergvej 5 7980 danboll@mail.dk
Dean Petersen Markedsgade 51 7900 25302323
Dennis Bisgaard Tornhøj 27 7970 24278247 ddbisgaard@live.dk
Diana Andersen Præstbrovej 263 7950 51178291 dianaandersen@outlook.com
Diana Nielsen Præstbrovej 140 7950 27820836 Dianavnielsen@hotmail.com
Dorthe B. Engmark Torupvej 14-15 7950 30661192 dorthebm@msn.com
Dorthe Spurre Østergaard Rolstrupparken 16 7900 26192117 dorthespurre@gmail.com
Ejvind Overgaard Idrætsvej 5 7990 40684174 ej-vind@outlook.dk
Else Viborg Mehl Markedsgade 47e 7900 60243289 else.mehl@gmail.com
Emma Gilling Poulsen Kridtvej 25 7900 40386444 kridtvej@gmail.com
Erling Dissing Ranunkelvej 7 7900 egdissing@mvb.net
Ernst Overgaard 773ingvej 12 7900 61743507 ernstovergaard@mail.dk
Finn Odgaard Sørensen Klintevej 7 7900 29731997 finn.fos@gmail.com
Finn Zacho Loisevej 4 7900 40815153 finzacho@hotmail.dk
Flemming K. Nielsen Vindbakken 11 7970 21461555 flemming@klinik-korsgaard.dk
Frede Hansen Præstbrovej 354 7950 28727424 fredehansen2009@live.dk
Frederik Gilling Poulsen Kridtvej 25 7900 40386444 kridtvej@gmail.com
Gert Majgaard Nielsen Lundkærvej 25 7900 21952156 gmn@mvbmail.dk
Gert Sørensen Hesterøroddevej 32 7990 23339631 healey@tdcadsl.dk
Gitte Lemvig Fyrvejen 78 7900 50549085 gittelemvig@hotmail.com
Gitte Marie Mikkelsen Plejdrupvej 1 7950 51448055 plejdrupvej1@gmail.com
Gunnar Væver Blåbærvej 38 7900 28693552 gbv@youmail.dk
Hans Jørgen Fink Kastaniealle 6 7900 28722629 fink@mvbmail.dk
Hans Villadsen Smedebjergvej 5 7980 30824048 ballegaard773@gmail.com
Heine Hald Rolstrupparken 44 7900 30702280 heine@ahbyg.dk
Heine Klit Brusgaards Alle 10 7900 20498499 heine_klit@hotmail.com
Helene Poulsen Majgårdsvej 7 7900 23274587 kpvang@mail.tele.dk
Helle Feldborg Thøgersen Karetmagervej 56 7900 26748991 feldborg13@hotmail.com
Helle Madsen Magnolievej 8 7900 51526620 hellepostmadsen@gmail.com
Henrik J Jensen Kornblomstevej 9 7900 40308448 henrik@2plus5.dk
Henrik Jensby Svalevej 12 7900 60494649 hen67jen@gmail.dk
Henrik Jensen Nørrebro 120A 7900 51370345 henrikoglotte@webspeed.dk
Henrik L. Nielsen Ulleruphusevej 9 7900 87553208 hlni@via.dk
Henrik O. Nielsen Kærvej 26 7900 23697478 heodni@gmail.com
Henrik Svenningsen Søndertoften 8 7990 21587550 henriksvenningsen@hotmail.com
Henrik Viborg Markedsgade 47e 7900 40611998 vibor6099@gmail.com
Ib Lank Bellisvej 12 7900 lank@webspeed.dk
Ib Overgaard Kirkebyen 23 7950 21830955 ibovergaardn@gmail.com
Ib Sørensen Ole Rømersvej 2 7900 21808585
Jacob Thomsen Rosenvej 30 7900 23239495 thomsen@eliteseafood.com
Jakob Bay Hansen Markedsgade 68 7900 31128676 jacob.b.h@hotmail.com
Jan Brunhøj Pedersen Højbro 12 1 tv 7900 81714832 janbrunhoej@youmail.dk
Jan Kærgaard Karetmagervej 20 7900 21665184 kaergaard@c.dk
Jane Christensen Møllebjerget 9 7990 61776337 gaasevad@gmail.com
Janni Dam Skytte Møller Rolstrupparken 20 7900 21635898 jannidam@sol.dk
Jens Nedersee Hammervej 38 7900 51595799 nedersee@hotmail.com
Jens Peter Hansen Canadavej 11 7970 26190714 bentemarieogjens@gmail.com
Jens Aaberg Fasanvej 73 7900 22375193 aaberg.jens@gmail.com
Jesper Boll Bukhave Korsbakkevej 1F 7950
Jesper Hyldig Magnolievej 8 7900 97724060 22796279 jesper-hyldig@mail.dk
Jesper Kappelgaard Fælleden 10 7950 26146329 anniogjesper@gmail.com
Jesper Kjelde Fuglsøparken 33 7900 51464663 jesperkjelde@hotmail.com
Jesper Madsen Elsøvej 239 7900 22711477 svejsoghejs@gmail.com
Jesper Rigaard Tinghøjvej 30 7900 61673621 jelle@mail.tele.dk
Jesper Sørensen Bjørndrupvej 25 7900 21235880 jsorensen@mail.dk
Jesper Trans Skovgade 12 1.sal 7900 22585919 jespertrans@gmail.com
John Christensen Åkrogen 8 7980 johnchris@mail.tele.dk
Jon Vidstein Lødderupvang 5 7900 28707534 jonvidstein@gmail.com
Jonas Lemvig Fyrvejen 78 7900 50546265 lemvig.jonas@hotmail.com
Julie Bach Lundkjærvej 12 7900 28934126 juliebach92@hotmail.com
Jürgen Jansen Frejasvej 22 7700
Jørn Sandal Krog GL. Landevej 25 7900 23639076 jorn@massageklinikken.com
Kaj Hyldig Lundkærvej 29 7900 61454091 fam.hyldig@mail.dk
Kaj Kristensen Lyngbro 17 7950 30290190 kkristensen82@gmail.com
Kaj Trans Åkrogen 10 7980 30106536 ktr@eucnordvest.dk
Karina Lundsby Skovgade 12 1.sal 7900 28157235 lundsby2@hotmail.com
Karl Kristian Christensen Plejdrupvej 15 7950 23604280 leneogkalle@mvb.net
Karsten Hald Faaruplund 18 7900 30673800 bikahald@gmail.com
Kasper F. Iversen Elsøvej 204 7900 29853520 dj_biver@hotmail.com
Kasper Hedegaard Østermøllevej 26 7900 28763195 kasper_mx@hotmail.com
Keld Thomsen Svenningsen Ejvej 50 7900 51207378 kjeld-svenningsen@hotmail.dk
Kenn Foldager Linåtoften 51 7451 40871100 kennfoldager@me.com
Kenneth Christensen Engkarsevej 9 7900 21218336 kec@ellegaard.com
Kevin Rockell Tinghøjvej 15 7900 23389767 kevinrockell@gmail.com
Kim Andersen Tønderingvej 58 7870 60211095 djka@live.dk
Kim D. Kristiansen Hammervej 42 7900 40182922 kimkristiansen@hotmail.dk
Kim Gade Efterskolevej 22 7950 kim.gade@mail.tele.dk
Kim Jensen Møller Strandhuse 5 7900 91552205 kim.j.moeller@gmail.com
Kira Rockell Tinghøjvej 15 7900 23691525 kirroc77@gmail.com
Kirsten Overgaard Nielsen Kirkebyen 23 7950 21831518 kirkebyen23mvbmail.dk
Klaus Poulsen Majgårdsvej 7 7900 21685925 kpvang@mail.tele.dk
Knud Boll Akacievej 26 7900 knudboll@mail.dk
Kresten D. Kristensen Hedevej 14 7960 krestendegn@mail-online.dk
Kresten Hyldig Brobæksvej 61 7950
Kristian Høgedal Kortsen M.C. Holmsgade 17 7900 20405421
Kristian Poulsen Kridtvej 25 7980 40386444 kridtvej@gmail.com
Kristine Søndergård Holm Øksendal 8 7900 25333400 lholm1979@gmail.com
Lars Bunk Teglværksvej 16 7950 61143201 lbunk@rulmeca.com
Lars Christensen Brikkærvej 18 7900 23320288 k-l-c@christensen.mail.dk
Lars Henrik Hald Therkildsen Hammervej 32 7900 22774424 therkild@sol.dk
Lars Holm Øksendal 8 7900 25333400 iholm1979@gmail.com
Lars Kjærgaard Vendbjergvej 28 7950 40965651 kjaergaardlars@gmail.com
Lars Madsen Rønnebærvej 4 7900 42208399 larsvmadsen@webspeed.dk
Lars Sandberg Svendsen Møllegade 1 7860 40935322 larssvendsen67@gmail.com
Laura Brunsgaard Poulsen Enghavevej 14 7900 28197099 laura_poulsen@hotmail.com
Lene Christensen Plejdrupvej 15 7950 leneogkalle@mvb.net
Lene Dalsgaard Pilevej 90 7870 22870835 3141j@apoteket.dk
Lene Haugstrup Søndergaard Fælleden 14 7950 21402169 l.soendergaard@hotmail.com
Lene Hvid Lunde Emilievej 2 St E 7900 27506442 Lene_H_Lunde@hotmail.com
Lene Kjær Søndergaard Kr Koldsvej 17 7950 28781530 lenesondergaard1969@gmail.com
Lene Madsen Rønnebærvej 4 7900 30265120 larsvmadsen@webspeed.dk
Lene Støvring Frueveænget 21 7900 27893295 stovring@youmail.dk
Lennart Fuglsang Hørstedvej 15 7752 30621016 lfuglsang@live.dk
Linda Brogaard Primulavej 1.B 7900 29438853 linda.brogaard@dragsbaek.dk
Lisbeth Nyby Præstbrovej 265 7950 30203028 lisbethnyby@hotmail.com
Mads Pedersen Kringsholmen 19 7960 mb-mp@kringsholmen.dk
Mads Støvring Fruevænget 21 7900 53470209 stovring@youmail.dk
Mads Sørensen Kærvej 34 7900 26963610 madsholmgaard72@gmail.com
Maja Gilling Poulsen Kridtvej 25 7900 40386444 kridtvej@gmail.com
Maria-Louise Lynge Klintevej 5 7900 maloulynge@gmail.com
Martin Bak Klausen Urtehaven 9 7700 28907216 klaudi444@msn.com
Martin E. Eckerberg Olewormsvej 6 7500 23434763 martinbisgaard88@gmail.com
Martin Hedegaard Rønnebærvej 16 7900 22279851 martinthedegaard@hotmail.com
Martin Larsen Bakkevænget 34 S 7900 20958272 susanne.larsen@altiboxmail.dk
Mette Gilling Poulsen Kridtvej 25 7900 40386444 kridtvej@gmail.com
Michael Dahlgaard Blåbærvej 21 7900
Michael Dick Grønnegade 48 7900 60150870 michaeldich@live.dk
Michael Pedersen Elsøvej 221 7900
Michael Skytte Møller Rolstrupparken 20 7900 23639061 msmller@yahoo.dk
Mikael Aakmann Pedersen Østergade 13c 7900 20651027 jamopro@hotmail.com
Mike Stampe Vægtervej 5 7900 22180232 mikestampe@gmail.com
Mikkel Jepsersen Sønder Alle 14 7760 28940242 18mikkel@gmail.com
Mikkel Kappelgaard Fælleden 10 7950 27216329 kappelgaardmikkelsen@gmail.com
Mikkel Lund Poppelvej 31 7870 27828615 lundmikkel91@gmail.com
Mogens D. Nielsen Højrisvej 9 7900 30661116 mogi@mail.dk
Mogens Foldager Burhøjvej 4 7950 mogens.foldager@mail.dk
Mona Christensen Åkrogen 10 7980 26157338 ktr@eucnordvest.dk
Mona Lund Præstbrovej 232 7950 Monalund59@gmail.com
Mona S. Krogh Rolstrupparken 44 7900 61373513 mona_krogh@icloud.com
Mona Trans Åbrinken 13 7980 24278236 tpt@privat.dk
Morten Poulsen Rolstrupparken 18 7900 morten@poulsenel.dk
Morten S. Nielsen Overmarksvej 14 7900 23676317 msn@dlgpost.dk
Morten Vester Nielsen Hammervej 36 7900 21628517 mnvester@gmail.com
Morten Vestergaard Larsen Sundbyvej 34 7950 90262607
Morten Ørgaard Andersen Gråkildevej 107 7700
Nicklas R. Andersen Parksvinget 9 7900 52401554 aka-sr@hotmail.dk
Niels Ole Uggerhøj Filtenborggade 2, st.tv 7900 30460384 niels_ole55@hotmail.com
Nils Vest Købmandsvej 7 7900 40122855 vestknudsen@yahoo.dk
Ole Jensen Præstbrovej 163 7950 27841001  oletove@gmail.com
Ole Raunskov Skjelholmvej 22 7900 raunskovok@mail.dk
Ole Svenningsen Østerhaven 13 7950 51892055 ole_svenningsen@yahoo.dk
Palle Gytkjær Rolstrupparken 8 7900 30858939 gytkjaer@outlook.dk
Per Bech Porsvej 23 7900 40165340 cap@fotocollection.dk
Per Henriksen Langkæret 6 7970 24612981 gravhoej2014@gmail.com
Per Mikkelsen I.C. Hindingsvej 7 7900 23614981 per.mikkelsen@skolekom.dk
Per Nielsen Blåbærvej 2 7900 61461755 pernielsenmail@gmail.com
Per Test I.C. Hindingsvej 7 7900 23614981 23614981 per.mikkelsen@skolekom.dk
Per Trans Åbrinken 13 7980 24278236 tpt@privat.dk
Peter Dam Undall Algade 24, 3. Tv. 7900 22431959 undall@webspeed.dk
Peter Lund Fruevej Fri Cykler 7900 60178564 info@bikebixen.dk
Peter Mehl Bellisvej 4 7900 peter.mehl@skolekom.dk
Peter Simonsen Primulavej 1A 7900 61305959 petersim@post.tele.dk
Pierre Østergaard Rolstrupparken 16 7900 26196317 pierreostergaard@gmail.com
Poul Beck Nielsen Havredalen 1 7900 bodilnielsen3@hotmail.com
Poul Bærentsen Toftbjerg 35 7400 40526836 pbpost@mail.dk
Poul Christensen Ulleruphusevej 4 7900 poulskarum@godmail.dk
Poul Hyldig Møllevænget 21 2tv 7900 23355457 poulhyldig60@hotmail.com
Poul Kjærgaard Dråbystræde 77 A 7900 29629068 poul.kjaergaard@altiboxmail.dk
Poul Rughave Grønnegade 62 7900 22824390 fam_rughave@hotmail.com
Preben Søndergaard Lundkærvej 31 7900 31519918 pjsoendergaard@gmail.com
Rasmus Hansen Gammel Landevej 69 7900 28264765 rasmus220185@msn.com
Rasmus Husted Kristensen Stendyssevej 3 7900
Rasmus Ladefoged Nørvej 29 7960 22132650 elektrikerluffe@gmail.com
Rene Fibæk Søndergaard Rørsangervej 31 7900 28110309 renefs999@gmail.com
Roald N. Davidsen Vollingvej 14 7860 26857450 roald@halsogskaun.dk
Rolf S. Knudsen Enghavevej 14 7900 51347826 rolfsknudsen@gmail.com
Scott Dichmann Rønnebærvej 3 7900 21760007 postscott3@gmail.com
Sebastian Klit Brusgaards Alle 10 7900 20498499 heine_klit@hotmail.com
Steen Brandhøj Doktorvej14 7980 61620902 steenbrandhoej@gmail.com
Stefan Holbæk Larsen Svalevej 15 7900 42721601 stefan_h_larsen@hotmail.com
Stefan Øst Petersen Kirkevænget 15 7950 24489470 petersenkramer@webspeed.dk
Steffen Blaabjerg Steffensen Feggesundvej 33 7900 26180782 feggesundvej@gmail.com
Sten Knudsen Jasminvej 5 7900 21600992 stenk@mail.dk
Stine Søndergård Holm Øksendal 8 7900 25333400 lholm1979@gmail.com
Susanne Grunnet Sørensen Kampsvej 2 7990 24980011 Grunnetsorensen@gmail.com
Susanne Simonsen Primulavej 1A 7900 40421553 petersim@post.tele.dk
Svend Otto Krogh Larsen Bellisvej 13 7900
Svend Åge Johansen Snerlevej 3 7900 tbrs@webspeed.dk
Søren Achard Henriksen Dalvænget 7 7900
Søren Bæk Ranunkelvej 4 7900 20261610 soren.baek@volvo.com
Søren M. Hyldig Søndervej 42 7950 40351376 info@semtek.dk
Søren Markussen Kærvej 57 7900 40376623 soren@markussen.com
Thomas Buus Havredalen 3 7900 23389760 thomas@buus.com
Thomas Kortbæk Præstbrovej 126 a, 1 7950 27580678 thomaskortbaek@gmail.com
Thomas Pedersen Elsøvej 221 7900 51514453 ltmmpedersen@mail.dk
Thomas Trans Lundkjærvej 12 7900 28765290 thomas_trans@hotmail.com
Thorkild Pedersen Ranunkelvej 11 7900 20358612 thorkild.petersen@youmsil.dk
Tom Dalgaard Nielsen Præstbrovej 140 7950 27633464 tomdalgaard@hotmail.com
Tommy Nielsen Blåmosevej 4 7900 22798088 logt@nielsen.mail.dk
Tonny Nedergaard Legindvej 37 7900 40966544 talegind@gmail.com
Torben Dahlgaard Sørensen Strandparken 52 2 tv 7900 31432653 tdsphone@gmail.com
Torben Hellegård Jens Juhls Kaj 18 7900 40451326 toto@youseepost.dk
Torben Hyllested Fælleden 8 7950 40526429 hyllested@ipad.sick.dk
Torben Høstrup Dråbystræde 23 7900 23236247 hoker@os.dk
Torsten Solberg  Petersen Rugvangen 20 7900 40288186 torsten.petersen@privat.dk
Vinni Christensen Bjørnbrupvej 6 7900 27297028 vinnikj@hotmail.com
Vinni Nielsen Jølbygårdsvej 9 7950 20972488 kavi.nielsen@gmail.com
Aage Sejten Grønnegade 40 7900 20782096 aagelis@kabelmail.dk

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *