Resultater BEGYNDER 2014

2 runder / ca. 13 km

TIMESTAMPER – RESULTATLISTE FOR KLASSEN ‘JESPERHUS BEGYNDER’ GENERERET D.28-09-2014

PLACERING NR NAVN KLUB KLASSE OMG TID TOTAL
1 123 Thomas Mærkedahl xx (manuel tid) 21.24
1 123 Thomas Mærkedahl xx (manuel tid) 41.16


2 128 Lasse Søndergaard-Nielsen Varde Jesperhus Begynder 1 00:21:07,90 00:21:07,90
2 128 Lasse Søndergaard-Nielsen Varde Jesperhus Begynder 2 00:20:17,03 00:41:24,93 


3 121 Mikkel Jørgensen Lemvig Jesperhus Begynder 1 00:21:54,32 00:21:54,32
3 121 Mikkel Jørgensen Lemvig Jesperhus Begynder 2 00:20:20,41 00:42:14,73 


4 122 Viktor Vestergaard Oddense Jesperhus Begynder 1 00:21:47,61 00:21:47,61
4 122 Viktor Vestergaard Oddense Jesperhus Begynder 2 00:21:17,47 00:43:05,09


5 129 Frederik T. Olsen Lemvig Jesperhus Begynder 1 00:22:28,24 00:22:28,24
5 129 Frederik T. Olsen Lemvig Jesperhus Begynder 2 00:21:44,51 00:44:12,75


6 119 Karina Lundsby MCK Jesperhus Begynder 1 00:22:58,97 00:22:58,97
6 119 Karina Lundsby MCK Jesperhus Begynder 2 00:21:41,33 00:44:40,31 


7 125 Jakob Jensen No Name Jesperhus Begynder 1 00:24:29,94 00:24:29,94
7 125 Jakob Jensen No Name Jesperhus Begynder 2 00:22:31,01 00:47:00,95 


8 127 Rasmus Søndergaard-Nielsen Varde Jesperhus Begynder 1 00:25:09,56 00:25:09,56
8 127 Rasmus Søndergaard-Nielsen Varde Jesperhus Begynder 2 00:22:02,55 00:47:12,12 


9 116 Hans- Jørgen Malh Brum Cykelklub Jesperhus Begynder 1 00:24:10,25 00:24:10,25
9 116 Hans- Jørgen Malh Brum Cykelklub Jesperhus Begynder 2 00:23:18,95 00:47:29,20 


10 120 Julie Bach MCK Jesperhus Begynder 1 00:24:35,33 00:24:35,33
10 120 Julie Bach MCK Jesperhus Begynder 2 00:23:38,64 00:48:13,98 


11 130 Dorthe Østergaard x Jesperhus Begynder 1 00:25:25,23 00:25:25,23
11 130 Dorthe Østergaard x Jesperhus Begynder 2 00:24:24,88 00:49:50,12 


12 117 Casper Larsen No Name Jesperhus Begynder 1 00:27:07,79 00:27:07,79
12 117 Casper Larsen No Name Jesperhus Begynder 2 00:25:37,05 00:52:44,84 


13 131 Carina Thisted MCK Jesperhus Begynder 1 00:31:48,24 00:31:48,24 DNF


14 114 Poul M. Pedersen No Name Jesperhus Begynder 1 00:31:54,98 00:31:54,98 DNF


15 126 Tina Thomsen MCK Jesperhus Begynder 1 00:35:28,66 00:35:28,66 DNF


16 118 Magnus Andersen No Name Jesperhus Begynder 1 00:37:49,52 00:37:49,52 DNF


17 115 Jeppe Pedersen No Name Jesperhus Begynder 1 00:39:46,46 00:39:46,46 DNF


18 124 Janni Frandsen MCK Jesperhus Begynder 1 00:42:00,92 00:42:00,92 DNF

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *